Scroll Top

آموزشگاه خوانندگی

یکی از بهترین آموزشگاه‌های خوانندگی در تهران

آموزشگاه موسیقی و رشته خوانندگی، بهترین فرصت برای استفاده از سازی به نام حنجره

هر حنجره ی سالمی می تواند با پرورش عضلات صوتی و تمرین های برقرار کردن ارتباط حسی، می تواند به یک صدای ماندگار تبدیل شود!

کلاس های خوانندگی در سبک های پاپ، راک، متال، و سنتی، از مبتدی تا پیشرفته با بهره گیری از متدهای علمی و به روز در آموزشگاه موسیقی سلمان کردار برگزار می شوند.

همچنین برگزاری ورک شاپ های گروهی در سالن های تمرین حرفه ای تهران، هنرجوها و خواننده های ما را برای شرکت در کنسرت های آموزشگاه و آینده آماده می سازند.هنرجویان پس از فراگیری اصولی تنفس، صداسازی، سلفژ و تکنیک های سبک مربوطه، تمرین بر روی قطعات موسیقی مختلف را در آموزشگاه شروع می نمایند و برای ارائه در تمرین های گروهی آماده می شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان و تست صدا با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

02126610790 — 09933601077

آموزشگاه خوانندگی

دریافت مشاوره رایگان

فرم را برای دریافت مشاوره رایگان کلاس‌های آموزشی خوانندگی تکمیل کنید
در اسرع وقت با شما تماس گرفته می‌شود

آموزشگاه خوانندگی سلمان کردار

کلاس آموزشی خوانندگی

در آموزشگاه خوانندگی چه چیزی یاد میگیرید؟

 

مهارت های لازم برای بهبود کیفیت صدا در خوانندگی راک، متال، پاپ و اجرای بهتر را یاد بگیرید. بعضی از مهمترین مواردی که شما در آموزشگاه خوانندگی سلمان کردار یاد خواهید گرفت شامل:

تکنیک های تنفس صحیح:

شامل یادگیری کنترل دم و بازدم برای گرم کردن صدا، از بین بردن عادات بد تنفسی، آزاد کردن عضلات دیافراگم از تنش و تنفس آرام برای نفس های عمیق‌تر می‌شود

صداسازی:

رسیدن به یک صدای بدون تنش، استرس و آزاد که هر فرد صدای منحصر به فرد خود را دارد و استفاده صحیح از اندام صوتی خود

تکنیک های مختلف خواندن:

آشنایی با تکنیک‌های خوانندگی مانند ویبراتو، لِگاتو و سایر مهارت‌هایی که بهتر شدن صدای شما کمک می کند و یادگیری و تکنیک های انتقال صدا به ابعاد مختلف صدای سینه یا صدای سر

کاور کردن آهنگ های مختلف:

با استفاده از خواندن آهنگ های معروف خواننده ها و ضبط آنها در استودیوی آموزشگاه و گوش دادن همراه با استاد، که موجب پیشرفت و رفع اشکالات در تکنیک های خوانندگی می شود

فن بیان:

استفاده درست از اندام صوتی و شکل مناسب بیان و گویش کلمات انگلیسی و فارسی

مهارت های اجرای زنده:

آموزش نکاتی برای بهتر بودن و تبدیل شدن به یک آرتیست واقعی در زمان اجرای زنده خوانندگی

ویژگی‌های اصلی کلاس‌های ما

در مورد یادگیری خوانندگی بیشتر بخوانید

هنگامی که میل به خواندن و ذوق انتقال این هنر ویژه از درون به بیرون در فرد ایجاد میشود، تمام محدودیت ها کنار می روند.

هنر استفاده از سازی به نام حنجره یعنی خوانندگی تاثیر زیادی بر روی داینامیک، رنگ و قدرت صدا میگذارد، در نتیجه اعتماد به نفس در کلام و رفتار فرد افزایش می یابد و در برفراری ارتباط با دیگران احساس موفقیت بیشتری می کند.

همچنین تحقیقات علمی نشان می دهند، پس از یک تمرین استاندارد و سالم خوانندگی، با کاهش سطح هورمون کورتیزول، آزاد سازی اکسی توسین و افزایش سطح هورمون اندروفین، مقدار قابل توجهی کاهش استرس و اضطراب، کاهش درد و حتی بهبودی خلق و خوی در فرد به وجود می آید.

خوانندگی در سبک های خاص مانند راک و متال نیاز به دقت بیشتری در تمرین ها دارد. چراکه استفاده از قدرت دیافراگم در این سبک ها به شدت بیشتر بوده و در صورت ایجاد این فشار در نواحی اشتباه، می توانید منجر به آسیب هایی مانند Nodule گردد. این آسیب به مرور می تواند قدرت تکلم را از فرد بگیرد.

ثبت نام کنید

اگر برای شرکت در کلاس‌های خوانندگی و آواز آماده هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن های آموزشگاه

02126610790
09933601077

سوالات متداول

خیر، برای خوانندگی حتماً نیاز به داشتن استعداد خاصی نیست. در واقع، بسیاری از افراد با تمرین و تلاش می‌توانند مهارت خوانندگی خود را بهبود بخشند و به خواننده‌ی بهتری تبدیل شوند.

مهمترین مسئله در خوانندگی، بهره‌گیری از تکنیک‌های درست و موثر است که با رعایت آنها هر شخص می‌تواند خود را به یک خواننده ماهر تبدیل کند.

میزان پیشرفت شما در یک آموزشگاه خوانندگی، به عوامل مختلفی مانند سطح شما در حال حاضر، تلاش و تمرین شما در خارج از کلاس، روش‌های آموزشی مورد استفاده توسط مربیان، میزان تمرینات در کلاس  بستگی دارد.

اما اگر به طور فعال و مستمر در کلاس حضور داشته باشید و به تمامی تمرینات و تکنیک‌های آموزشی توجه کنید، می‌توانید بهبود قابل توجهی در مهارت خواندن خود داشته باشید.

تجربه ثابت کرده است که افراد از شرکت در کلاس های آموزشی حداقل 30 الی 40% صدای خواندن بهتری پیدا می کنند.

شما می‌توانید از هر سنی شروع به بهبود مهارت خواندن خود کنید. هیچ‌گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و هرکس می‌تواند با تلاش و تمرین به یک خواننده ماهر تبدیل شود. در واقع، زودتر شروع کنید، بهتر است زیرا آموزش خواندن در سنین کودکی می‌تواند بهبود بیشتری در مهارت خواندن فراهم کند و به دانش آموزان کمک می‌کند تا با خواندن بهتر در مدرسه و دانشگاه موفقیت بیشتری کسب کنند.
برای تبدیل شدن به یک خواننده حرفه‌ای، باید پس از یادگیری کامل تکنیکها و فنون خوانندگی، به صورت منظم و مداوم تمرین کرده و از روش‌های مختلف آموزشی استفاده کرد. توصیه میشود روزانه حداقل ۳۰ دقیقه به تمرین خواندن اختصاص داده و آن را تا جایی که امکان دارد با گسترده خوانی، تمرین کنید.
تمام افردای که علاقه مند به این سبک ها هستند و حنجره سالمی دارند، میتوانند با یادگیری تکنیک های مربوطه مانند دیستورت و هارش، خوانندگی در این سبک را بیاموزند. مهمترین عامل در یادگیری سبک راک و متال مراقبت از آسیب دیدن صدا است.
بله، خواندن نت های بالاتر با تمرین های مربوطه تا حدی میسر است، اما باید در نظر داشته باشیم که هر انسانی گستره صوتی منحصر به فردی دارد و هنر هر خواننده این است که این گستره را بهتر بشناسد و از آن به زیبایی استفاده کند.
در مرحله آموزش، در سبک های مختلف، از صداسازی متفاوت استفاده می‌شود. تکنیک های متعددی وجود دارد و حتی چگونگی استفاده از دیافراگم حائز اهمیت است.

هر انسانی با تسلط بر یک حرفه و یا هنر، اعتماد به نفس بالاتری پیدا میکند.
شما وقتی به توانایی ها و کار خود اطمینان دارید، بارها آن را تمرین کرده و دیده اید که دیگران چگونه از آن لذت میبرند، علاقمند خواهید شد که آن را بیشتر ارائه کنید.
دراین صورت ترس و خجالت آرام آرام جای خود را به اشتیاق برای اجرای بهتر میدهند

دریافت مشاوره رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم.