Scroll Top
درباره ما
سلمان کردار

درباره سلمان کردار

با سلمان کردار، خواننده، نوازنده و مدرس موسیقی بیشتر آشنا شوید

سلمان کردار متولد ۱۳۶۱ از تهران، فارغ اتحصیل رشته مکانیک در طراحی جامدات، خواننده و مدرس خوانندگی، نوازنده و آهنگساز، مهندس صدا و مدرس میکس و مستر، مدیر آموزشگاه هنرهای نمایشی با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

آلبوم های قانون جنگل در سبک راک فارسی و آلبوم Reincarnation از گروه آتریا در سبک Djent از آخرین آثار وی می باشد که در تمام پلتفورم های بین المللی قابل دسترس است.

وی پس از سالها فعالیت و مدیرت آموزشگاه موسیقی، با تحصیل در دروه های مختلف در زمینه تدرس و مدیرت مجموعه های آموزشی در سازمان فنی و حرفه ای، در سال ۱۴۰۰ آموزشگاه تخصصی خود را ثبت نمود.

آموزشگاه هنرهای نمایشی سلمان کردار

دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور

آموزشگاه سلمان کردار ارائه دهنده مدرک بین المللی هنرهای نمایشی از سازمان فنی و حرفه ای برای رشته های نوازندگی سازهای ایرانی و جهانی، بازیگری و کارگردانی، دوبلاژ و مربی گری موسیقی کودک، و برگزار کننده دوره های مختلف از مبتدی تا تربیت مدرس می باشد.

گروه بندی هنرجوها بر اساس تخصص، استعداد و علاقه آنها، تمرینات گروهی برای آمادگی حضور در کنسرت ها در سالن های حرفه ای کشور و کمک به هنرجوها برای خلق آثار هنری مختلف از فعالیت های دیگر آموزشگاه می باشد. 

آموزشگاه موسیقی