Scroll Top

آموزشگاه پیانو

پیانو (Piano) را فقط با اساتید حرفه‌ای یاد بگیرید

پیانو یکی از محبوب‌‎ترین رشته های هنری در دنیا، به خصوص برای کودکان و نوجوانان است چرا که این ساز به افراد در سنین پایین‌تر کمک میکند تا علاوه بر یادگیری یک ساز موسیقی، هوش و تمرکز خود را افزایش داده و به یک هماهنگی کاربردی بین دست و چشم خود برسند.

فرقی نمیکند که در چه سنی هستید، با مراجعه به آموزشگاه پیانو سلمان کردار، با توجه به شرایط و توانایی‌هایی که هنرجو داشته باشد، از روش‌های منحصر به فرد و متدولوژی‌های ساختار یافته برای آموزش پیانو تحت نظر بهترین اساتید برجسته در ایران، فرآیند تبدیل شدن به یک پیانیست حرفه‌ای را آغاز کنید.

02126610790— 09933601077

آموزشگاه پیانو

دریافت مشاوره رایگان

فرم را برای دریافت مشاوره رایگان کلاس‌های آموزشی پیانو تکمیل کنید
در اسرع وقت با شما تماس گرفته می‌شود

آموزشگاه پیانو

کلاس آموزشی پیانو

در آموزشگاه پیانو چه چیزی یاد میگیرید؟

برای یادگیری پیانو اگر از قبل با این ساز کار کرده باشید یک تست پیانو از شما گرفته شده و سطح توانایی شما سنجیده می شود تا استاد بتواند یک برنامه آموزشی دقیق را برایتان تنظیم کند و در صورتی که مبتدی هستید معمولا مراحل زیر در آموزشگاه پیانو برای آموزش شما طی خواهد شد:

تکنیک های پیانو زدن:

آموزش تکنیک‌های پیانو، شامل تکنیک‌های انگشتی، نشستن، نحوه نواختن و دیگر مهارت‌های مورد نیاز برای نوازندگی پیانو است.

آموزش نت‌خوانی:

آموزش نت‌خوانی و تفسیر نت های پیانو، از جمله اصول اساسی و اولیه در یادگیری پیانو به حساب می آید.

یادگیری قطعات ساده پیانو:

پس از آشنایی با نت‌ها و تکنیک‌های پایه، شما باید با شروع به یادگیری قطعات ساده پیانو به تمرین تکنیک‌های پایه بپردازید. این قطعات می‌توانند شامل آهنگ‌های معروف، پیانو ساده، موسیقی کلاسیک و ... باشند.

تکرار تمرینات آموزشی:

تمرینات آموزشی روزانه و منظم، بهبود تکنیک‌های پیانو و افزایش سرعت و دقت در نواختن آن تاثیر زیادی بر روی پیشرفت شما دارد.

تاریخ و تئوری موسیقی:

یادگیری تئوری موسیقی شامل تاریخ ادوار موسیقی و تئوری‌هایی در راستای دریافت مدرک معتبر موسیقی فنی و حرفه‌ای.

آهنگسازی و بداهه نوازی:

بالابردن درک موسیقیایی و شناخت ژانرهای موسیقی برای نواختن موسیقی به صورت لحظه‌ای و بدون تدوین قبلی با ساز پیانو، به طوری که نوازنده به طور آزادانه و بدون مراجعه به نت‌های مشخص، نواحی مختلف صدای پیانو را به کار می‌گیرد و از آن‌ها برای ایجاد ملودی‌ها، ریتم‌ها و هارمونی‌ها استفاده می‌کند.

ویژگی‌های اصلی کلاس‌های ما

ثبت نام کنید

اگر برای شرکت در کلاس‌های خوانندگی و آواز آماده هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن های آموزشگاه

02126610790
09933601077

سوالات متداول

اگر چه شروع یادگیری پیانو در سنین کودکی و نوجوانی بیشتر توصیه می شود اما در عمل یادگیری پیانو در هر سنی امکان پذیر است. بسیاری از بزرگسالان با موفقیت یادگیری پیانو را در سنین پایین‌تر از ۳۰ سال آغاز کرده و به عنوان پیانیست‌های حرفه‌ای شناخته شده‌اند.

مهمترین مسئله برای یادگیری مراجعه به یک آموزشگاه پیانو معتبر در کنار علاقه، تمرین و پشتکار است.

تعداد ساعت‌هایی که برای نواختن یک قطعه کامل موسیقی با پیانو نیاز است، به شدت وابسته به سطح شما و پیچیدگی قطعه است. اگر امکان تمرین مداوم روزانه حداقل 30 دقیقه را ندارید شاید پیانو ساز مناسبی برای یادگیری نباشد.

اگر قطعه مورد نظر شما پیچیده است، شاید برای نواختن آن به مدت چند هفته یا حتی چند ماه نیاز باشد. برای نواختن یک قطعه پیانو با کیفیت بالا، علاوه بر تمرین مداوم، باید به جزئیات موسیقی توجه کرده و دقت بسیار بالا باشید که معمولا برای رعایت این جزئیات اساتید با تجربه بهترین راهنمای شما خواهند بود.

تمام کلاس های آموزشی ما طبق استاندارد آموزشی برای بهترین بازدهی و استفاده هنرجو ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است. توجه داشته باشید که برای پیشرفت و رسیدن به نتایج دلخواه مهم تر از جلسات آموزشی انجام به موقع و کامل تمریناتی است که استاد برای شما در نظر میگیرد.

اگر دست‌های شما کوچک است، نواختن پیانو در ابتدا ممکن است کمی چالش برانگیز باشد، اما با تمرین مستمر می‌توانید به طور قابل توجهی در بهبود توانایی‌های نوازندگی پیانو خود پیشرفت کنید.

بعضی از آهنگ‌ها ممکن است برای شما که دست‌های کوچکی دارید، دشوار باشد ولی با تمرین منظم و استفاده از تکنیک‌های درست، می‌توانید توانایی نوازندگی پیانو خود را بهبود بخشید. همچنین، برای کسانی که دست‌های کوچک دارند، پیشنهاد می‌شود از پیانو با کلیدهای نرم و کوتاه‌تر استفاده شود که برای نواختن آن‌ها به دست‌های کوچکتری نیاز است.

بله، برای اکثر کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه ما در صورت درخواست هنرجو مدرک موسیقی معتبر صادر می شود. شما می توانید پس از گذراندن کامل دوره آموزشی پیانو و عبور موفقیت آمیز از آزمون‌ها، مدرک معتبر بین المللی، فنی حرفه ای پیانو را دریافت کنید.

دریافت مشاوره رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم.

آموزشگاه پیانو