Scroll Top

آموزشگاه گیتار

یکی از بهترین آموزشگاه‌های گیتار در تهران

آموزشگاه موسیقی سلمان کردار به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های موسیقی در شمال شرق تهران محدوده قیطریه، دیباجی و خیابان دولت، کلاس‌های آموزشی خصوصی و نیمه خصوصی گیتار و گیتار الکتریک را در سطوح مبتدی و پیشرفته زیر نظر استاتید شناخته شده و برجسته ارائه می‌دهد.

کلاس‌های آموزشی گیتار و یادگیری گیتار الکتریک، گیتار کلاسیک و فلامنکو، گیتار آکوستیک و یا گیتار بیس در سطوح مختلف تشکیل می‌شوند. شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ما علاوه بر یادگیری علمی و عملی گیتار، مدرک رسمی و معتبر بین المللی فنی حرفه‌ای را نیز پس از پایان دوره‌ها دریافت کنید.

02126610790 — 09933601077

دریافت مشاوره رایگان

فرم را برای دریافت مشاوره رایگان کلاس‌های آموزشی گیتار تکمیل کنید
در اسرع وقت با شما تماس گرفته می‌شود

آموزشگاه گیتار و گیتار الکتریک

آموزشگاه گیتار الکتریک

کلاس آموزشی گیتار الکتریک

گیتار الکتریک  جزو آن دسته از سازهایی است که علاقه‌مندی به یادگیری آن طی چند دهه گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یادگیری حرفه‌ای گیتار الکتریک هستید، کلاس‌های آموزشی ما یک محیط  دوستانه و صمیمی در کنار استاتید حرفه ای را برای شما فرآهم کرده است. توصیه همیشگی ما به کسانی که قصد یادگیری این ساز را دارند در قدم اول علاقه و در قدم‌های بعدی داشتن پشتکار و تمرین است.

ویژگی‌های اصلی کلاس آموزشی

آموزشگاه گیتار کلاسیک

کلاس آموزشی گیتار کلاسیک در تهران

گیتار کلاسیک یکی از پرطرفدارترین سازهای موسیقی در بین رده های سنی مختلف است از مهم‌ترین دلایل محبوبیت آن می توان به صدای زیبا، قابل حمل و نوازندگی در محیط‌های مختلف، کاربرد زیاد در سبک های مختلف موسیقی و  حتی ظاهر زیبا و جذاب این ساز  اشاره کرد.

ما در آموزشگاه موسیقی سلمان کردار از روش‌های نوین و روز دنیا برای آموزش گیتار کلاسیک استفاده می‌کنیم و شما پس از گذارندن دوره های آموزشی ما، حتی دوره‌های سطح مبتدی قادر به نواختن قطعه‌های ساده و کلاسیک خواهید بود.

ویژگی‌های اصلی کلاس آموزشی

در مراحل اولیه آموزش شما به یادگیری انواع نت‌ها، نت خوانی، زمانبندی یا تایمینگ، سبک‌ها و تکنیک‌های نوازندگی، نحوه صحیح نگه داشتن گیتار، ضربه زدن و استفاده درست از پیک یا پنجه آشنا خواهید شد. در مراحل بعدی نوازندگی چند قطعه ساده و کلاسیک را شروع خواهید کرد و پس از آن آشنایی و تسلط به آکوردها، فرم های موسیقایی، الگوها و ریتم‌ها آغاز خواهد شد.

در صورتی که دوره ابتدایی و پیشرفته را با موفقیت پشت سر بگذارید قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای خواهید بود که در پایان این دوره به راحتی توانایی نوازندگی چندین قطعه کلاسیک و مدرن را با گیتار کلاسیک به صورت کامل کسب خواهید کرد.

ثبت نام کنید

اگر برای شرکت در کلاس‌های گیتار آماده هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن های آموزشگاه

02126610790

سوالات متداول

هزینه جلسات آموزشی موسیقی و همینطور گیتار بستگی زیادی به سطح فعلی شما و تعداد جلساتی دارد که در هفته و ماه قصد شرکت در آن را دارید.  پس از مراجعه به آموزشگاه یک تعیین سطح رایگان از شما گرفته شده و با توجه به آن هزینه و زمان جلسات تنظیم می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا پرسش سوالات خود از طریق شماره تلفن های  02126610790 — 09933601077  با ما تماس بگیرید. 

تعداد جلسات کلاس برای حرفه‌ای شدن در گیتار به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سطح شما در حال حاضر، هدف شما از یادگیری گیتار، تمرین و تلاش شما، و مربیان. برای یادگیری پایه‌های گیتار و مهارت‌های ابتدایی، می‌توانید با حدود ۸ تا 10 جلسه کلاس شروع کنید. اما برای رسیدن به سطح حرفه‌ای، نیاز به مطالعه و تمرینات بیشتری است.

اگر شما در حال تلاش برای توسعه مهارت‌های خاصی هستید، مانند آکورد زدن، اصلاح تکنیک انگشتان، یا بهبود تمرکز و هماهنگی، به احتمال زیاد نیاز به جلسات بیشتری دارید.

به طور کلی، موفقیت در یادگیری گیتار نیازمند تلاش، صبر، و پشتکار است. برای رسیدن به سطح حرفه‌ای، شما باید به طور منظم تمرین کنید و به نظرات مربی خود توجه کنید

این دو ساز شباهت های زیادی با هم دارند اما به طور کلی تفاوت‌هایی با هم دارند که به شرح زیر است:

تفاوت در سیم: در گیتار کلاسیک از سیم های نایلونی استفاده شده و در گیتار آکوستیک از سیم های فلزی استفاده می شود.

تفاوت در صدا: گیتار کلاسیک صدای نرم، گرم و بم تری دارد و گیتار آکوستیک صدای تیز و زیرتری دارد.

تفاوت در استفاده: گیتار کلاسیک همانطور که از نامش پیداست معمولا برای نواختن قطعات کلاسیک و گیتار آکوستیک بیشتر برای نواختن قطعات موسیقی غربی مانند راک و بلوز استفاده می‌شود.

تفاوت در سایز و اندازه: گیتار آکوستیک بادی و باکس بزرگتر و فرت بورد بلندتری دارد و به همین نسبت گیتار کلاسیک دارای بادی و باکس کوچکتر و فرت بورد کوتاه تری است.

گیتار بیس و گیتار الکتریک علاوه بر شباهت‌هایی که به هم دارند دارای تفاوت‌هایی هستند که در بخش زیر به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

تفاوت‌های سیم: گیتار بیس نسبت به الکتریک سیم های قطورتری دارد، سیم‌های گیتار الکتریک از 6 سیم به بالا بوده و تعداد سیم‌های گیتار بیس از 4 سیم به بالا شروع می شود.

تفاوت‌های سایز و اندازه: از نظر بادی تقریبا یک شکل هستند اما فرت بورد گیتار بیس بلندتر است.

تفاوت‌های صدا: گیتار بیس صدای بم تری داشته، به اصطلاح Groove آهنگ را می سازد و فرکانس های پایین تر از آهنگ را پر می کند. گیتار الکتریک صدای زیرتری داشته و در سبک های مختلف با استفاده از افکت های مختلف صداهای مختلفی را تولید می‌کند.

هر دو این سازها در سبک های موسیقی پاپ، راک و متال مورد استفاده قرار میگیرند و به طور کلی تفاوت اصلی آنها در فرکانس‌های صدایی است که تولید می کنند.

اگرچه، برخی افراد معتقدند که شروع یادگیری گیتار در سنین پایین‌تر می‌تواند مفیدتر باشد، زیرا مغز در این سنین برای یادگیری سریع‌تر و بهتر به علائم حسی و شناختی واکنش نشان می‌دهد. اما یادگیری گیتار در هر سنی ممکن است، اما بهترین سن برای شروع یادگیری گیتار به میزان بالایی از انعطاف پذیری و اشتیاق فرد بستگی دارد تا سن خاصی نداشته باشد.

به هر حال، بیشتر مربیان و گیتاریست‌ها معتقدند که هر سنی که فرد تصمیم به یادگیری گیتار می‌گیرد، می‌تواند یادگیری خوبی داشته باشد. برای شروع یادگیری گیتار، ابتدا باید برای خود برنامه‌ریزی کنید و بهتر است با مربی مجربی کار کنید که به شما کمک کند تا فنون پایه‌ای و تکنیک‌های صحیح را یاد بگیرید.

معمولا مدرک موسیقی بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که تحصیلات آکادمیک را در این زمینه نداشته و به صورت عملی یا خود آموز یک ساز موسیقی را فراگرفته اند و یا در کلاس هایی شرکت کرده اند که مدرکی به آنها ارائه نشده است.

هدف از این مدرک استانداردسازی توانایی‌های افراد در یک دوره کوتاه مدت و دریافت مدرک معتبر با گذراندن دوره‌ها و آزمون‌های مشخص است.

از این مدرک می توان در مراکز رسمی به عنوان یک مدرک آکادمیک و یا حتی برای اخذ مجوزهای لازم از جمله تاسیس استودیو، آموزشگاه و یا ثبت شرکت موسیقی استفاده کرد.

یکی دیگر از مهمترین مزایای این مدرک، معتبر بودن در سطح بین المللی و بیش از 187 کشور جهان است و می‌توانید از آن در بین مدارک معتبر خود برای مهاجرت بهره مند شوید.

برای تبدیل شدن به یک گیتاریست حرفه‌ای، نیاز به تمرین منظم و کار بسیار زیادی دارید. در واقع، میزان زمانی که باید برای تمرین گیتار صرف کنید، بستگی به اهداف و تعهد شما به یادگیری دارد. اما به طور کلی، برای تبدیل شدن به یک گیتاریست حرفه‌ای، بهتر است روزانه حداقل ۲-۳ ساعت وقت را به تمرین اختصاص دهید.

آموزشگاه موسیقی سلمان کردار به علاقه مندانی که در محدوده شمال شرق (منظریه، قیطریه، خیابان دولت، اندرزگو) و یا شمال تهران هستند نزدیک است اما با توجه به نوع دسترسی آموزشگاه می‌توانید از هر نقطه ای که در تهران هستید به راحتی به کلاس‌های آموزشی ما دسترسی داشته باشید.

آدرس: اتوبان صدر غرب به شرق (طبقه پایین)،  بعد از کاوه، خروجی منظریه، نبش خیابان رحمانی پلاک ۱۳۳، زنگ ۱۰۸، طبقه دوم

دریافت مشاوره رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم.

آموزشگاه گیتار و گیتار الکتریک